Clasa 50 cc automată
Alex Almăşan – Steaua GTH Bucureşti
Daniel Băbescu – Pascota Ioan Ilie Timişoara
Mihaly Bakk – ORT Racing Oradea
Aida Ioana Cojanu – Vectra Zărneşti
Eduard Andrei Curcă – Top Cross TCS Otopeni
David Drăgoiu – Steaua GTH Bucureşti
George Mihai Gosav – Top Cross TCS Otopeni
Szilard Koncsag – Smart Braşov
George Iulian Manta (foto) – Lido Câmpina
Zoltan Ordog – Steaua GTH Bucureşti
Ionel Patrick Pascota – Pascota Ioan Ilie Timişoara
Alexandru Ion Petrescu – Top Cross TCS Otopeni
Raul Florian Pop – Steaua GTH Bucureşti
Sasha Vecerdia – AMC Bogdan Sibiu
Horaţiu Constantin Moldovan – Comexim Lupeni
Iuliu Andrei Moldovan – Comexim Lupeni
Clasa 65 cc
Ştefania Băncilă – Vectra Zărneşti
Botond Bonis – ORT Racing Oradea
Aida Ioana Cojanu – Vectra Zărneşti
Saif Alex El Feki – Top Cross TCS Ciolpani
Koppany Eross – Csiki Enduro & MX Harghita
Dumitru Sebastian Gavril – Black Ryders Sibiu
Attila Gyenge – Şugaş Sf. Gheorghe
Mihnea Hanea – EMA Sibiu
Benedek Kadar – Şugaş Sf. Gheorghe
Cristian Marinescu – Vectra Zărneşti
Andreas Ernest Mulner – Vectra Zărneşti
Paul Andrei Petan – Steaua GTH Bucureşti
Imre Daniel Polgar – Bastya Lazarea
Andrei Emil Poponuţ – Jitsu Zărneşti
Marius Achim Popovici – AMC Bogdan Sibiu
David Alexandru Sora – Top Cross TCS Otopeni
Răzvan Florian Stănescu – Top Cross TCS Otopeni
Horia Andrei Strejuţ – Vectra Zărneşti
Hunor Szfarli – Steaua GTH Bucureşti
David Voiculaş – Smart Braşov
Sergiu Matei Zdru – Lido Câmpina
Clasa 85 cc
Cristina Bianca Anton – Top Cross TCS Otopeni
Eduard Adrian Anton – Top Cross TCS Otopeni
Alexandru Cristian Baciu – Auto Moto Iseco Tg. Mureş
Ştefania Băncilă – Vectra Zărneşti
Alberto Constantin Bartalesi – Dual Racing Team Bucureşti
Botond Levente Blaga – Şugaş Sf. Gheorghe
Marcel jr Butuza – Vectra Zărneşti
Nicuşor Codruţ Cabal – Vectra Zărneşti
David Cristian Catană – Steaua GTH Bucureşti
Alexandru Chircă – Vectra Zărneşti
Marius Andrei Cristescu – Moto Bike Shop Timişoara
Rudolf Gartner – Moto Sport Maraton Tg. Jiu
Alexandru Florin Grădinaru – CSM Bucureşti
Petru Iosif – Vectra Zărneşti
Attila Daniel Kiss – Transbuldex Valea lui Mihai
Robert Kolcsar – EMA Sibiu
Horia Cristian Lăcătuşu – Vectra Zărneşti
Hunor Lukacs – ORT Racing Ojdula
Zakarias Mocan – Şugaş Sf. Gheorghe
Eva Pleska – Top Cross TCS Otopeni
Claudiu Denis Pop – Steaua GTH Bucureşti
Andrei Emil Poponuţ – Jitsu Zărneşti
Eduard Sandu – Vectra Zărneşti
Iasmina Stan – Vectra Zărneşti
Mihai Andrei Stănescu – Top Cross TCS Otopeni
Răzvan Florian Stănescu – Top Cross TCS Otopeni
Dan Cristian Tatoiu – Transbuldex Valea lui Mihai
Richard Marcel Tegzes – Transbuldex Valea lui Mihai
Vendel Todor – George Racing Ojdula
Robert Titilincu – Vectra Zărneşti
Robert Krisztian Tompa – Şugaş Sf. Gheorghe
Clasa MX2 juniori
Paul Andrei Alda – Speed Racing Team Timişoara
Georgios Arvanitis – Jitsu Zărneşti
Bogdan Marin Butiu – Black Ryders Sibiu
Adrian Nicolae Ciujdea – Steaua GTH Bucureşti
Ionuţ Alexandru Corbea – Top Cross TCS Otopeni
Cristian Dunca – Vectra Zărneşti
Ervin Janos Gabor – Transbuldex Valea lui Mihai
Josef Gartner – Moto Sport Maraton Tg. Jiu
Lukas Graebe – Moto Sport Xtreme Mediaş
David Husarciuc – Moto Extrem Lugoj
Martin Kadar – Transbuldex Valea lui Mihai
Georgian Flaviu Kantor – Smart Braşov
Hunor Laszlo – X-Moto Odorheiu Secuiesc
Tamaş Lazăr – X-Moto Odorheiu Secuiesc
Rareş Dumitru Logigan – Moto Sport Xtreme Mediaş
Mihai Mirel Lukacs – Moto Sport Xtreme Mediaş
Valentin Mihai Marcu – Vectra Zărneşti
Cătălin Florin Olaru – Britmar Câmpina
Claudiu Denis Pop – Steaua GTH Bucureşti
Alexandru Valentin Roşu – Top Cross TCS Otopeni
Andrei Cristian Safta – Top Cross TCS Otopeni
Eugen Sucea – Jitsu Zărneşti
Arthur Andrei Tătaru – Top Cross TCS Otopeni
Vendel Todor – George Racing Ojdula
Robert Krisztian Tompa – Şugaş Sf. Gheorghe
Clasa MX2 (125 cc)
Alexandru Anghel – Top Cross TCS Otopeni
Gabriel Ardelean – Transbuldex Valea lui Mihai
Ioan Daniel Asandei – Moto Extrem Lugoj
Istvan Balasz – Steaua GTH Bucureşti
Ioan Tiberiu Bogdan – Steaua GTH Bucureşti
George Cabal – Vectra Zărneşti
Mihail Cociu – Steaua GTH Bucureşti
Ionuţ Marius Cojanu – Vectra Zărneşti
Ionuţ Alexandru Corbea – Top Cross TCS Ciolpani
Cătălin Virgil Corbea – Top Cross CS Otopeni
Rainer Dorr – Vectra Zărneşti
Zoltan Fazakaş – Csiki Enduro & MX Harghita
Andrei Filip – Jitsu Zărneşti
Lukas Graebe – Moto Sport Xtreme Mediaş
David Husarciuc – Moto Extrem Lugoj
Alexandru Ionescu – Extreme Adventure Buzău
Cătălin Kantor – Vectra Zărneşti
Rareş Dumitru Logigan – Moto Sport Xtreme Mediaş
Mădălin Nedelcu – Dementor Racing Codlea
Tiberiu Nicuşor Pantazi – Euromotocross Moreni
Mădălin Pătrăşcoiu – Motosport Maraton Tg. Jiu
Vlad Mihai Roşu – Moto Extrem Lugoj
Ciprian Ionuţ Staicu – Top Cross TCS Otopeni
Manfred Spendier – Top Cross TCS Otopeni
Sebastian Strechioiu – Lido Câmpina
Attila Csaba Sziky – Transbuldex Valea lui Mihai
Clasa MX1 (250 cc Open)
Lajos Băcescu – ORT Racing Ojdula
Jozsef Bacso – Transbuldex Valea lui Mihai
Alexandru Balaş – Lupo Racing Timişoara
Bogdan Marin Butiu – Black Ryders Sibiu
Marcel Butuza – Vecra Zărneşti
Adrian Nicolae Ciujdea – Steaua GTH Bucureşti
Janos Gnandt – Transbuldex Valea lui Mihai
Andre Patrick Gregoire – Moto Bike Shop Timişoara
Somogyi Imre – Transbuldex Valea lui Mihai
Ferenc Attila Kiss – X-Moto Odorheiu Secuiesc
Ervin Zsolt Kovacs – X-Moto Odorheiu Secuiesc
Ciprian Marianov – Britmar Câmpina
Gergo David Nagy – Las Vegas Arad
Jozsef Nagy – Transbuldex Valea lui Mihai
Attila Sandor Olyus – Transbuldex Valea lui Mihai
Alexandru Oprescu – Lido Câmpina
Alexandru Cristian Pătrăşcoiu – Moto Sport Maraton Tg. Jiu
Adrian Valentin Răduţă – Top Cross TCS Otopeni
Elias Julian Răduţă – Top Cross TCS Otopeni
Rudolf Simf – Transbuldex Valea lui Mihai
Zsolt Simon – Csiki Enduro & MX Harghita
Ciprian Ionuţ Staicu – Top Cross TCS Otopeni
Mihai Stoichescu – Moto Extrem Lugoj
Sebastian Strechioiu – Lido Câmpina
Andras Tamaş – Şugaş Sf. Gheorghe
Clasa Amatori
Vasile Adrian Adam – No Limit Racing Mediaş
Paul Andrei Alda – Moto Extrem Lugoj
Cristian Aldescu – Britmar Câmpina
Bogdan Ştefan Andrei – Top Cross TCS Otopeni
Tibor Antal – Transbuldex Valea lui Mihai
Diana Elena Bădău – Top Cross TCS Otopeni
Adrian Badea – Lido Câmpina
Laszlo Bandi – Csiki Enduro & MX Harghita
Ciprian Baranga – Britmar Câmpina
Zsolt Belle – Şugaş Sf. Gheorghe
Bogdan Dorin Benga – Vectra Zărneşti
Cristian Benţa – Jitsu Zărneşti
Tomasz Bodzicz – Top Cross TCS Otopeni
Ciprian Olimpiu Boldea – Steaua GTH Bucureşti
Bela Botond Boldizsar – Şugaş Sf. Gheorghe
Giampiero Borghetti – Moto Extrem Lugoj
Ioan Gergely Cioroi – Transbuldex Valea lui Mihai
Cosmin Ciumaş – MTP Racing Tg. Mureş
Ionel Cociuba – Transbuldex Valea lui Mihai
Stelian Colnea – Steaua GTH Bucureşti
Constantin Angheluş Constantin – Top Cross TCS Otopeni
Radu Coşgarea – Smart Braşov
Lucian Costin – MTP Racing Tg. Mureş
Călin Andrei Cotoară – Steaua GTH Bucureşti
Zsombor Adam Csiszer – Csiki Enduro & MX Harghita
Attila Czompa – Transbuldex Valea lui Mihai
Lszlo Demeter – Şugaş Sf. Gheorghe
Bogdan Gheorghe Diaconu – Lido Câmpina
Constantin Dobre – Lido Câmpina
Silviu Emilian Dumitru – Top Cross TCS Otopeni
Bogdan Ovidiu Duran – Top Cross TCS Otopeni
Lorand Ferenczy – Ugron / X—Moto Odorheiu Secuiesc
Ervin Eugen Filimon – Top Cross TCS Otopeni
Paul Nicolae Frăţilă – Black Ryders Sibiu
Balint Aron Gabor – Transbuldex Valea lui Mihai
Alexandru Gârbacea – Vectra Zărneşti
Dumitru Marius Gavril – Black Ryders Sibiu
Nicolae Gavrilescu – Dementor Racing Codlea
Nandor Gerczuj – Csiki Enduro & MX Harghita
Attilo Gergely – Arici Supermoto Arad
Lucian Giurgiuveanu – Vectra Zărneşti
Ioana Hadarag – Auto Moto Iseco Tg. Mureş
Alexandru Hendea – Transbuldex Valea lui Mihai
Tamaş Hepp – Transbuldex Valea lui Mihai
Nandor Hizo – Vectra Zărneşti
Patrick Inger – Moto Bike Shop Timişoara
Marţian Ioviţă – Moto Extrem Lugoj
Arsim Jakupi – Top Cross TCS Otopeni
Andrei Cătălin Jinga – Britmar Câmpina
Janos Kadar – Şugaş Sf. Gheorghe
Gabor Kantor – Transbuldex Valea lui Mihai
Ştefan Kiraly – Transbuldex Valea lui Mihai
Akos Kiss – George Raccing Ojdula
Rareş Logigan – No Limit Racing Mediaş
Ferencz Madaraş – Auto Moto Iseco Tg. Mureş
Gheorghe Dorin Măluşelu – Vectra Zărneşti
Ion Claudiu Măluşelu – Vectra Zărneşti
Marius Mihail Man – No Limit Racing Mediaş
Andrei Mihai Manta – Britmar Câmpina
Cosmin Mihai Marinescu – Dual Racing Team Bucureşti
Arpad Maxim – Auto Moto Iseco Tg. Mureş
Costin Micloi – Top Cross TCS Otopeni
Jani Adrian Mihu – Black Ryders Sibiu
Otto Mircea – Auto Moto Iseco Tg. Mureş
Ciprian Ionuţ Moise – Top Cross TCS Otopeni
Alexandru Mucheci – Top Cross TCS Otopeni
Istvan Nagy – Las Vegas Arad
Romulus Necşoiu – CSM Moreni
Daniel Nicolae – Jitsu Zărneşti
Adrian Nicolau – Lido Câmpina
Mircea Ioan Nistor – Top Cross TCS Otopeni
Bogdan Robert Oproiu – Dual Racing Team Bucureşti
Sebastian Păcurar – Steaua GTH Bucureşti
Istvan Pall – Steaua GTH Bucureşti
Lehel Pall – Csiki Enduro & MX Harghita
Ciprian Pană – Moto Racing Team Băicoi
Alexandru Andrei Pandele – Britmar Câmpina
Iulian Pandrea – Vectra Zărneşti
Andrei Pantazi – Euromotocross Moreni
Ovidiu Marius Pargea – Moto Bike Shop Timişoara
Răzvan Pascu – Euromotocross Moreni
Gabriel Bogdan Perian – Britmar Câmpina
Istvan Petar – Transbuldex Valea lui Mihai
Laszlo Imre Peter – X-Moto Odorheiu Secuiesc
Mihaela Brânduşa Petrea – Top Cross TCS Ciolpani
Benoit Pleska - Top Cross TCS Otopeni
Irinel Potecă – Moto Raccing Team Băicoi
Alpar Rakossy – X-Moto Odorheiu Secuiesc
Frederic Richard Randag – Top Cross TCS Otopeni
Viorel Rotariu – Las Vegas Arad
Nicolae Salanki – Transbuldex Valea lui Mihai
Marc Sandu – Top Cross TCS Otopeni
Sorina Sandu – Top Cross TCS Otopeni
Tamaş Sanduly – Csiki Enduro & MX Harghita
Szilard Sanduly – Csiki Enduro & MX Harghita
Iulian Dan Sasaran – Moto Bike Shop Timişoara
Mihai Dan Siulean – Moto Extrem Lugoj
Şerban Slăbescu – MTP Racing Tg. Mureş
Imre Somogyi – Transbuldex Valea lui Mihai
Alexandra Stan – Vectra Zărneşti
Andi Suchi – CSM Moreni
Călin Sumedrea – Jitsu Zărneşti
Peter Szabo – Transbuldex Valea lui Mihai
Marton Szilveszter – Vectra Zărneşti
Sabin Florin Taflan – Black Ryders Sibiu
Laurenţiu Mihai Tănase – Top Cross TCS Otopeni
Ioan Tara – AMC Bogdan Sibiu
Robert Nicolae Trăistaru – CS Dumbrăviţa
Tibor Tvaszi – Steaua GTH Bucureşti
Alexandru Răzvan Tufan – Moto Raccing Team Băicoi
Rienk Jan Tuinstra – Black Ryders Sibiu
Harold Attila Urszuly – Şugaş Sf. Gheorghe
Elemer Vincze – Transbuldex Valea lui Mihai
Marcel Romeo Vişoiu – Lido Câmpina
Alexandru Zenkel – Euromotocross Moreni
Veterani
Nicolae Anton – Top Cross CS Otopeni
Gyorgy Baba – ORT Racing Ojdula
Augustin Baciu – Auto Moto Iseco Tg. Mureş
Attila Bonis – ORT Racing Ojdula
Dan Costescu – Top Cross TCS Otopeni
Titus Covaci – Moto Bike Shop Timişoara
Cătălin Duţă – Lido Câmpina
Alexandru Enceanu – Smart Braşov
Mario Fantinuoli – Moto Bike Shop Timişoara
Vilmos Elemer Fodor – X-Moto Odorheiu Secuiesc
Peter Gagyi – Las Vegas Arad
Silviu Glodeanu – Euromotocross/CSM Moreni
Eric Georges Gregoire – Moto Bike Shop Timişoara
Ioan Măluşel – Vectra Zărneşti
Daniel Nagy – Steaua GTH Bucureşti
Ştefan Nagy – Las Vegas Arad
Marius Nicolescu – Top Cross TCS Otopeni
Marius Corneliu Niculescu – Moto Bike Shop Timişoara
Mihai Pascu – Dementor Racing Codlea
Gabriel Pomană – Vectra Zărneşti
Florian Pop – Steaua GTH Bucureşti
Gabriel Ciprian Popescu – Dual Racing Team Bucureşti
Richard Rinjea – Las Vegas Arad
Cătălin Petru Silaghi – Jitsu Zărneşti
Adrian Stamate – Euromotocross Moreni
Mihăiţă Stoeanovici – Smart Braşov
Oleg Tătaru – Top Cross TCS Otopeni
Dan Florian Tatoiu – Dementor Racing Codlea
QUAD
Tihomir Avram – Quad Club Timişoara
Cristian Benţa – Jitsu Zărneşti
Sebastian Bodea – Quad Club Timişoara
Otniel Boloş – Quad Club Timişoara
Constantin Doru Cireş – Qaud Club Timişoara
Cristian Ciuculete – Las Vegas Arad
Aurel Coteanu – Quad Club Timişoara
Emil Laurenţiu Creţan – Moto Bike Shop Timişoara
Lorint Adrian Dib – Speed Racing Timişoara
Balint Domokoş – Speed Racing Timişoara
Alexandru Sorin Grvilă – Speed Racing Timişoara
Andrei Grigoraş – Quad Club Timişoara
Răzvan Irimescu – Speed Racing Timişoara
Remus Jivcu – Speed Racing Timişoara
Horvot Jotsef – Speed Racing Timişoara
Luigi Lungu – Vectra Zărneşti
Cătălin Mocuţa – Las Vegas Arad
Răzvan Andrei Mocuţa – Las Vegas Arad
Ioan Nagl – Las Vegas Arad
Istvan Nagy – Las Vegas Arad
Ştefan Adrian Orban – Steaua GTH Bucureşti
Bence Puşkaş – Speed Racing Timişoara
Marius Sitov – Las Vegas Arad
Cosmin Petru Şorban – Quad Club Timişoara
Paul Mircea Spinean – Arici Arad
Daniel Szilagyi – Speed Racind Timişoara
David Takacs – Speed Racing Timişoara
Alexandru Mădălin Tudor – Speed Racing Timişoara
Hobby (regionale)
Alexandru Boran – Moto Bike Shop Timişoara
Stefano Mariotto – Moto Bike Shop Timişoara
Georgeta Petrescu – Top Cross TCS Ciolpani
Vladimir Pleska – Top Cross TCS Ciolpani
Adrian Preoteasa – Las Vegas Arad
Florentin Ovidiu Puscov – Las Vegas Arad
Cristian Sarandan – Las Vegas Arad
Cătălin Sas – Las Vegas Arad
Marius George Şaucă – Moto Bike Shop Timişoara
Leontina Schebesch – Las Vegas Arad
Iustinian Ioan Simon – Moto Bike Shop Timişoara
Adrian Solomonescu – Moto Extrem Lugoj
Paul Mircea Spinean – Arici Arad
Cristian Stănilă – Las Vegas Arad
Valentin Stănilă – Las Vegas Arad
Sulincean Liviu Techelia – Las Vegas Arad
Viorel Tocaci – Las Vegas Arad
Sorin Trăistaru – Arici Arad
Adrian Tudor – Las Vegas Arad
Licenţe regionale 2013
Gheorghe Ladislau Antal – Las Vegas Arad
Adrian Florin Ardelean – Las Vegas Arad
Mihai Sorin Ardelean – Moto Bike Shop Timişoara
Bogdan Ştefan Bacoş – Quad Club Timişoara
Sergiu Dan Boar – Las Vegas Arad
Otniel Ioan Boloş – Speed Racing Timişoara
Cristian Alexandru Bordea – Moto Bike Shop Timişoara
Alexandru Brăgaru – Moto Extrem Luugoj
Mircea Breban – Las Vegas Arad
Cătălin Cilb – Las Vegas Arad
Cristi Cojocaru – Arici Arad
Dănuţ Condre – Las Vegas Arad
Vlad Cozma – Quad Club Timişoara
Sorin Cristurean – Speed Racing Timişoara
Ovidiu Dinu – Arici Arad
Radu Costin Dronca – Las Vegas Arad
Gabriel Fărcuţă – Las Vegas Arad
Dan Marian Ghilinta – Las Vegas Arad
Liviu Fănel Ghilinta – Las Vegas Arad
Arthur Ionatan Ghiura – Las Vegas Arad
Gabriel Ghiura – Las Vegas Arad
Giacomo Giacon – Las Vegas Arad
Dan Ovidiu Glăvan – Las Vegas Arad
Marin Cristian Ianc – CS Dumbrăviţa
Ioana Ionescu – Vectra Zărneşti
Marţian Iovitan – Moto Extrem Lugoj
Zoltan Kovacs – Las Vegas Arad
Claudiu Răzvan Krailo – Moto Extrem Lugoj
Marc Aron Krattiger – Moto Bike Shop Timişoara
Andrea Lelli – Lupo Racing Timişoara
George Florentin Leric – Las Vegas Arad
Ioan Marian – Las Vegas Arad
Adrian Mişcă – Arici Arad
Joanan Gideon Nagel – Las Vegas Arad
Ruben Joran Nagel – Las Vegas Arad
Tiberiu Nagy – Las Vegas Arad
Vlad Neaga – CS Dumbrăviţa
Cristian Iulian Perva – Las Vegas Arad
Davide Pes – 2 Race Cluj
Alexandru Petru Pop – Las Vegas Arad
Lucian Dorin Pop – Arici Arad
Alberto Manuel Potra – Las Vegas Arad