Eurotop Medical Center S.R.L.
Date de contact:
Adresa: Calea Domnească, nr. 159
Localitate: Targoviste
Judet: Dambovita
Cod postal: 130167
Telefon: 0245-210 516
Servicii:
Oncologie:
Dr. Firoiu Elena - Medic Primar Oncologie Generala Si Chimioterapie
Dr. Dinu Bogdan Cristian - Medic Specialist Oncologie
Psihologie:
Psiholog Firoiu Livia
Program :
Luni: 10.00 - 12.00
Marti: 15.00 - 17.00
Miercuri: 10.00 - 12.00
Joi: 16.00 - 18.00
Vineri: 10.00 - 12.00
Nefrologie:
Dr. Ghenu Adrian - Medic Primar Nefrologie
Competenta Ecografie Generala
Program : Marti: 17.00 - 20.00
Urologie:
Dr. Bacalim Dorin - Medic Specialist Urologie
Competenta Echografie Generala
Program :
Joi: 16.00 - 19.00
Dr. Hussein Ahmed - Medic Specialist Urologie
Psihiatrie:
Dr. Manoiu Dan - Medic Primar Psihiatrie
Program :
Miercuri : 17.00 - 20.00
ORL:
Dr. Popescu Frantina Maria - Medic Primar Otorinolaringologie
Program :
Marti - Vineri : 16.00 - 20.00
Stomatologie:
Dr. Popescu Aida Maria - Medic Dentist
Program :
Luni - Vineri : 12.00 - 20.00
Sambata : 10.00 - 12.00 (Pe Baza De Programare Anticipata Cu O Zi)
Obstetrica-Ginecologie:
Dr. Habuleac Gabriela - Medic Primar Obstetrica-Ginecologie
Competenta Echografie Obstetricala Si Ginecologica; Colposcopie
Program :
Miercuri: 15.00 - 17.30
Dr. Popescu Gheorghe - Medic Primar Obstetrica-Ginecologie
Program :
Luni - Vineri : 16.00 - 20.00
Recuperare Medicala:
Dr. Manoiu Daniela Mihaela - Medic Primar Balneoclimatologie si Recuperare Medicala
Program :
Miercuri : 17.00 - 20.00
Medicina Interna:
Dr. Ioanovici Gheorghe Dan - Medic Primar Medicina Interna
Program :
Luni - Miercuri : 16.00 - 18.00
Dr. Toma Ioana Aurora - Medic Primar Medicina Interna
Dr. Stroie Ioan - Medic Specialist Boli Interne
Program :
Luni - Miercuri : 8.00 - 11.00
Analize Medicale:
Dr. Dragodan Anda Viviana - Medic Specialist Laborator Clinic
Program :
Luni - Vineri: 14.00 - 21.00
Dr. Ilie Ionita - Medic Primar Anatomie Patologica
Compententa In Managementul Serviciilor De Sanatate
Program :
Luni - Vineri: 18.00 - 20.00
Chimist Burcea Maria - Chimist Laborator Clinic
Program :
Luni - Vineri: 11.00 - 18.00
Biol. Nemecz Rodica - Biolog Principal Laborator Clinic
Program :
Luni - Vineri: 8.00 - 15.00
Biol. Geanta Rodica - Biolog Principal Laborator Clinic
Program :
Luni - Vineri: 16.00 - 20.00
As.Firoiu Maria Gabriela - Asistent Medical Medicina Generala
Program :
Luni - Vineri: 8.00 - 16.00
As. Cojocaru Maria Magdalena - Asistent Medical Principal Obstetrica Ginecologie
Program :
Luni - Vineri: 8.00 - 15.00
Sambata: 08.00 - 13.00
As. Popa Adina-Ionela - Asistent Medical Medicina Generala
Program :
Luni - Vineri: 8.00 - 15.00
13.00 -20.00
Sambata: 08.00 - 13.00
As. Matei Mihaela
Asistent Medical Medicina Generala
As. Culcer Roxana Magdalena
Asistent Medical Medicina Generala
Program :
Luni - Vineri: 8.00 - 16.00
Cardiologie:
Dr. Oncescu Luminita Magdalena - Medic Primar Cardiologie
Medic Specialist Medicina Interna
Program :
Vineri : 16.00- 19.00
Dr. Abramescu Cristina - Medic Specialist Cardiologie Si Medicina Interna
Competenta Echografie Generala
Program :
O Zi Pe Saptamana
Ecografie:
Dr. Cristescu Maria - Medic Specialist Radiologie Si Imagistica Medicala
Program :
Marti + Joi : 16.00 - 18.00
Pediatrie:
Dr. Nica Elena Liliana - Medic Specialist Pediatru
Competenta Ecografie Generala
Luni - Vineri : 15.00 - 17.00
Dermatologie:
Dr. Darstaru Mariana Elena - Medic Primar Dermato-Venerologie
Program :
Marti: 15.30 - 17.00
Dr. Stanisor Doina - Medic Primar Dermato-Venerologie
Program :
Luni: 13.00 - 14.00
Pneumologie:
Dr. Rotaru Cristian - Medic Specialist Pneumologie
Compentena Endoscopie Bronsica
Program :
Luni - Joi : 15.00 - 18.00
Neurologie:
Dr. Turlea Georgeta - Medic Primar Neurologie
Program :
Luni + Miercuri : 17.00 - 19.00
Dr. Necula Corneliu Mircea - Medic Primar Neurologie
Program :
Miercuri + Joi: 15.30 - 19.00
Neurologie:
Dr. Turlea Georgeta - Medic Primar Neurologie
Program :
Luni + Miercuri : 17.00 - 19.00
Dr. Necula Corneliu Mircea - Medic Primar Neurologie
Program :
Miercuri + Joi: 15.30 - 19.00
Alergologie:
Dr. Toma Ioana Aurora - Medic Specialist Competenta Alergologie
Program :
Luni - Vineri : 18.00 - 20.00
Acupunctura:
Dr. Ioanovici Felicia - Medic Primar Medicina Generala, Pediatrie Competenta Acupunctura
Competenta Managementul Serviciilor De Sanatate
Program :
Luni - Vinerii : 16.00 - 18.00
Ortopedie:
Dr. Oana Cristian - Medic Specialist Ortopedie Si Traumatologie
Program :
Luni : 8.00 - 10.00
Vineri : 16.00 - 18.00
Dr. Rosca Eusebiu - Medic Primar Ortopedie Si Traumatologie
Program :
Marti + Joi: 14.00 - 16.00
Medicina Muncii:
Dr. Calafeteanu Mirela - Medic Specialist Medicina Muncii
Program :
Luni - Vineri : 13.00 - 16.00
Dr. Nita Dragomir Alina Gratiela - Medic Specialist Medicina Muncii
Program :
Luni + Joi: 8.00 – 12.00
Medicina De Familie:
Dr. Ogescu Ciprian - Medic Rezident Medicina De Familie Competenta Medicina De Urgenta
Competenta In Diagnostic Fast Echography
Program :
Luni : 8.30 - 13.30
Marti : 13.00 - 18.00
Miercuri : 8.30 - 13.30
Joi : 13.00 - 18.00
Vineri : 8.30 - 13.30
Oftalmologie:
Dr. Ceraceanu Dana - Medic Primar Oftalmolog
Program :
Luni : 8.00 - 10.00
Vineri : 16.00 - 18.00
Sursa foto: http://eurotopmc.ro/wp-content/uploads/2008/08/eurotop_124.jpg